5917 DIAMOND WHITE
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 5917 |
| Color | WHITE |
| Bundle | 6 |
| Type | QUARTZITE |
| Finishing | HONED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 3 |
| Length | 297cm / 117inch |
| Height | 194cm / 76inch |
| Thickness | 3cm / 1¼inch |
| Weight | 3007kg |
| Block | 5917 |
| Color | WHITE |
| Bundle | 7 |
| Type | QUARTZITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 10 |
| Length | 297cm / 117inch |
| Height | 194cm / 76inch |
| Thickness | 3cm / 1¼inch |
| Weight | 4010kg |